








| Kód produktu: | UCN255W0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 52,226 € |
| Cena bez DPH: | 43,162 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Tm. Dřevěná |
| Výška: | 871 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 43,162 € | 52,226 € | ||
| 5 + | 41,437 € | 50,139 € | ||
| 10 + | 40,123 € | 48,549 € | ||
| 25 + | 38,850 € | 47,009 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Dřeva
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující
vizuální efekt dřeva
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru,
či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů
v lištách, nebo je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání rámu ze stěny.
| Cena bez DPH: | 24,476 € |
| Cena s DPH | 29,616 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 6,571 € |
| Cena s DPH | 7,951 € |
| Cena bez DPH: | 22,053 € |
| Cena s DPH | 26,685 € |
| Cena bez DPH: | 16,345 € |
| Cena s DPH | 19,777 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 6,571 € |
| Cena s DPH | 7,951 € |
| Cena bez DPH: | 16,879 € |
| Cena s DPH | 20,423 € |
| Cena bez DPH: | 20,986 € |
| Cena s DPH | 25,393 € |
| Cena bez DPH: | 12,485 € |
| Cena s DPH | 15,106 € |
| Cena bez DPH: | 17,741 € |
| Cena s DPH | 21,467 € |
| Cena bez DPH: | 44,435 € |
| Cena s DPH | 53,767 € |
| Cena bez DPH: | 9,281 € |
| Cena s DPH | 11,230 € |
| Cena bez DPH: | 45,339 € |
| Cena s DPH | 54,860 € |
| Cena bez DPH: | 15,975 € |
| Cena s DPH | 19,330 € |
| Cena bez DPH: | 25,216 € |
| Cena s DPH | 30,511 € |
| Cena bez DPH: | 22,259 € |
| Cena s DPH | 26,933 € |
| Cena bez DPH: | 34,292 € |
| Cena s DPH | 41,493 € |