





| Kód produktu: | UCN255N0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,203 € |
| Cena bez DPH: | 11,738 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,63 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 327 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,738 € | 14,203 € | ||
| 5 + | 11,285 € | 13,655 € | ||
| 10 + | 10,914 € | 13,206 € | ||
| 25 + | 10,544 € | 12,758 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A3 (297x420 mm) z 25 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Varianta MT Display rámů profilu 25 mm je k dispozici i v barevných variantách jako jsou černý elox, chromovaný, zlatý, ocelový či dřevěný efekt
| Cena bez DPH: | 20,634 € |
| Cena s DPH | 24,967 € |
| Cena bez DPH: | 21,046 € |
| Cena s DPH | 25,466 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 2,142 € |
| Cena s DPH | 2,591 € |
| Cena bez DPH: | 11,038 € |
| Cena s DPH | 13,356 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 9,720 € |
| Cena s DPH | 11,761 € |
| Cena bez DPH: | 20,881 € |
| Cena s DPH | 25,266 € |
| Cena bez DPH: | 29,119 € |
| Cena s DPH | 35,234 € |
| Cena bez DPH: | 11,203 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 12,191 € |
| Cena s DPH | 14,751 € |
| Cena bez DPH: | 19,687 € |
| Cena s DPH | 23,821 € |
| Cena bez DPH: | 11,903 € |
| Cena s DPH | 14,402 € |
| Cena bez DPH: | 36,038 € |
| Cena s DPH | 43,606 € |
| Cena bez DPH: | 4,984 € |
| Cena s DPH | 6,030 € |
| Cena bez DPH: | 15,321 € |
| Cena s DPH | 18,539 € |
| Cena bez DPH: | 11,203 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 10,791 € |
| Cena s DPH | 13,057 € |