





| Kód produktu: | UCN250N0A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,251 € |
| Cena bez DPH: | 17,563 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,03 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 402x576 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 624 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 17,563 € | 21,251 € | ||
| 5 + | 16,865 € | 20,407 € | ||
| 10 + | 16,332 € | 19,761 € | ||
| 25 + | 15,798 € | 19,116 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A2 (420x594 mm) z 25 mm profilu s oblým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Varianta MT Display rámů profilu 25 mm je k dispozici i v barevných variantách jako jsou černý elox, chromovaný, zlatý, ocelový či dřevěný efekt
| Cena bez DPH: | 3,488 € |
| Cena s DPH | 4,220 € |
| Cena bez DPH: | 14,772 € |
| Cena s DPH | 17,874 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 48,215 € |
| Cena s DPH | 58,340 € |
| Cena bez DPH: | 20,804 € |
| Cena s DPH | 25,173 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| Cena s DPH | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 43,496 € |
| Cena s DPH | 52,630 € |
| Cena bez DPH: | 8,986 € |
| Cena s DPH | 10,874 € |
| Cena bez DPH: | 7,755 € |
| Cena s DPH | 9,384 € |
| Cena bez DPH: | 38,203 € |
| Cena s DPH | 46,225 € |
| Cena bez DPH: | 17,398 € |
| Cena s DPH | 21,052 € |
| Cena bez DPH: | 18,835 € |
| Cena s DPH | 22,790 € |
| Cena bez DPH: | 7,222 € |
| Cena s DPH | 8,739 € |
| Cena bez DPH: | 4,965 € |
| Cena s DPH | 6,008 € |
| Cena bez DPH: | 5,293 € |
| Cena s DPH | 6,405 € |