




| Kód produktu: | UCP250N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 39 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,495 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 166,00 Kč | 200,86 Kč | ||
| 5 + | 159,00 Kč | 192,39 Kč | ||
| 10 + | 154,00 Kč | 186,34 Kč | ||
| 25 + | 149,00 Kč | 180,29 Kč |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A4 s 25mm profilem s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Oblé rohy jsou plastové - šedé.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 34,00 Kč |
| Cena s DPH | 41,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 264,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 507,00 Kč |
| Cena s DPH | 613,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 406,00 Kč |
| Cena s DPH | 491,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,00 Kč |
| Cena s DPH | 221,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 378,00 Kč |
| Cena s DPH | 457,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,00 Kč |
| Cena s DPH | 654,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 012,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 434,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 289,00 Kč |
| Cena s DPH | 349,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 285,00 Kč |
| Cena s DPH | 344,85 Kč |