




| Kód produktu: | UCP250N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,242 € |
| Cena bez DPH: | 6,812 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 39 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,495 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,812 € | 8,242 € | ||
| 5 + | 6,524 € | 7,895 € | ||
| 10 + | 6,319 € | 7,646 € | ||
| 25 + | 6,114 € | 7,398 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A4 s 25mm profilem s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Oblé rohy jsou plastové - šedé.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,688 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |
| Cena bez DPH: | 29,257 € |
| Cena s DPH | 35,401 € |
| Cena bez DPH: | 11,161 € |
| Cena s DPH | 13,505 € |
| Cena bez DPH: | 17,563 € |
| Cena s DPH | 21,251 € |
| Cena bez DPH: | 22,281 € |
| Cena s DPH | 26,961 € |
| Cena bez DPH: | 24,456 € |
| Cena s DPH | 29,592 € |
| Cena bez DPH: | 8,986 € |
| Cena s DPH | 10,874 € |
| Cena bez DPH: | 15,265 € |
| Cena s DPH | 18,470 € |
| Cena bez DPH: | 11,695 € |
| Cena s DPH | 14,151 € |
| Cena bez DPH: | 7,509 € |
| Cena s DPH | 9,086 € |
| Cena bez DPH: | 18,301 € |
| Cena s DPH | 22,144 € |
| Cena bez DPH: | 7,755 € |
| Cena s DPH | 9,384 € |