




| Kód produktu: | UCN205N0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16,988 € |
| Cena bez DPH: | 14,039 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,64 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 289x412 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 327 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,039 € | 16,988 € | ||
| 10 + | 13,506 € | 16,342 € | ||
| 25 + | 13,054 € | 15,796 € | ||
| 50 + | 12,644 € | 15,299 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A3 z 20 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 2,135 € |
| Cena s DPH | 2,583 € |
| Cena bez DPH: | 11,002 € |
| Cena s DPH | 13,312 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 19,663 € |
| Cena s DPH | 23,793 € |
| Cena bez DPH: | 17,365 € |
| Cena s DPH | 21,011 € |
| Cena bez DPH: | 10,263 € |
| Cena s DPH | 12,418 € |
| Cena bez DPH: | 29,639 € |
| Cena s DPH | 35,863 € |
| Cena bez DPH: | 10,099 € |
| Cena s DPH | 12,219 € |
| Cena bez DPH: | 15,312 € |
| Cena s DPH | 18,528 € |
| Cena bez DPH: | 31,322 € |
| Cena s DPH | 37,899 € |
| Cena bez DPH: | 12,808 € |
| Cena s DPH | 15,498 € |
| Cena bez DPH: | 23,358 € |
| Cena s DPH | 28,263 € |
| Cena bez DPH: | 11,084 € |
| Cena s DPH | 13,411 € |
| Cena bez DPH: | 35,345 € |
| Cena s DPH | 42,767 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |