




| Kód produktu: | UCN205N0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 35,981 € |
| Cena bez DPH: | 29,736 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,90 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 871 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,736 € | 35,981 € | ||
| 10 + | 28,542 € | 34,536 € | ||
| 25 + | 27,636 € | 33,439 € | ||
| 50 + | 26,730 € | 32,343 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A1 z 20 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 6,590 € |
| Cena s DPH | 7,974 € |
| Cena bez DPH: | 22,117 € |
| Cena s DPH | 26,762 € |
| Cena bez DPH: | 16,392 € |
| Cena s DPH | 19,834 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 11,120 € |
| Cena s DPH | 13,456 € |
| Cena bez DPH: | 19,728 € |
| Cena s DPH | 23,871 € |
| Cena bez DPH: | 35,461 € |
| Cena s DPH | 42,908 € |
| Cena bez DPH: | 23,435 € |
| Cena s DPH | 28,356 € |
| Cena bez DPH: | 10,297 € |
| Cena s DPH | 12,459 € |
| Cena bez DPH: | 10,132 € |
| Cena s DPH | 12,259 € |
| Cena bez DPH: | 14,086 € |
| Cena s DPH | 17,044 € |
| Cena bez DPH: | 17,422 € |
| Cena s DPH | 21,080 € |
| Cena bez DPH: | 9,267 € |
| Cena s DPH | 11,213 € |
| Cena bez DPH: | 21,458 € |
| Cena s DPH | 25,964 € |
| Cena bez DPH: | 12,850 € |
| Cena s DPH | 15,549 € |
| Cena bez DPH: | 31,425 € |
| Cena s DPH | 38,024 € |