





| Kód produktu: | UCN155N0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,143 € |
| Cena bez DPH: | 8,383 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 128x190 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 158 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,383 € | 10,143 € | ||
| 10 + | 8,013 € | 9,696 € | ||
| 25 + | 7,767 € | 9,398 € | ||
| 50 + | 7,520 € | 9,099 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A5 z 15 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,746 € |
| Cena bez DPH: | 29,587 € |
| Cena s DPH | 35,800 € |
| Cena bez DPH: | 10,273 € |
| Cena s DPH | 12,431 € |
| Cena bez DPH: | 23,382 € |
| Cena s DPH | 28,292 € |
| Cena bez DPH: | 16,807 € |
| Cena s DPH | 20,337 € |
| Cena bez DPH: | 12,492 € |
| Cena s DPH | 15,116 € |
| Cena bez DPH: | 19,601 € |
| Cena s DPH | 23,718 € |
| Cena bez DPH: | 13,766 € |
| Cena s DPH | 16,657 € |
| Cena bez DPH: | 34,559 € |
| Cena s DPH | 41,817 € |