





| Kód produktu: | UCN155N0A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 23,791 € |
| Cena bez DPH: | 19,662 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,94 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 400x574 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 604 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 19,662 € | 23,791 € | ||
| 10 + | 18,879 € | 22,843 € | ||
| 25 + | 18,302 € | 22,145 € | ||
| 50 + | 17,725 € | 21,447 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A2 z 15 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 3,504 € |
| Cena s DPH | 4,239 € |
| Cena bez DPH: | 14,839 € |
| Cena s DPH | 17,955 € |
| Cena bez DPH: | 10,676 € |
| Cena s DPH | 12,918 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 12,531 € |
| Cena s DPH | 15,162 € |
| Cena bez DPH: | 23,454 € |
| Cena s DPH | 28,380 € |
| Cena bez DPH: | 13,809 € |
| Cena s DPH | 16,709 € |
| Cena bez DPH: | 16,859 € |
| Cena s DPH | 20,399 € |
| Cena bez DPH: | 10,305 € |
| Cena s DPH | 12,469 € |
| Cena bez DPH: | 29,678 € |
| Cena s DPH | 35,911 € |
| Cena bez DPH: | 34,666 € |
| Cena s DPH | 41,946 € |
| Cena bez DPH: | 8,409 € |
| Cena s DPH | 10,175 € |