

| Kód produktu: | KRA3G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,725 € |
| Cena bez DPH: | 9,690 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13580 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,690 € | 11,725 € | ||
| 10 + | 9,197 € | 11,129 € | ||
| 20 + | 8,705 € | 10,533 € | ||
| 50 + | 8,335 € | 10,085 € |
Zaklapávací rám formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 2,135 € |
| Cena s DPH | 2,583 € |
| Cena bez DPH: | 11,004 € |
| Cena s DPH | 13,315 € |
| Cena bez DPH: | 20,817 € |
| Cena s DPH | 25,189 € |
| Cena bez DPH: | 18,312 € |
| Cena s DPH | 22,158 € |
| Cena bez DPH: | 5,297 € |
| Cena s DPH | 6,409 € |
| Cena bez DPH: | 17,409 € |
| Cena s DPH | 21,065 € |
| Cena bez DPH: | 82,611 € |
| Cena s DPH | 99,960 € |
| Cena bez DPH: | 19,626 € |
| Cena s DPH | 23,748 € |
| Cena bez DPH: | 16,752 € |
| Cena s DPH | 20,270 € |
| Cena bez DPH: | 7,226 € |
| Cena s DPH | 8,744 € |
| Cena bez DPH: | 6,816 € |
| Cena s DPH | 8,247 € |
| Cena bez DPH: | 26,853 € |
| Cena s DPH | 32,492 € |
| Cena bez DPH: | 22,295 € |
| Cena s DPH | 26,977 € |
| Cena bez DPH: | 11,168 € |
| Cena s DPH | 13,513 € |