

| Kód produktu: | KRA3G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 285,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13580 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 236,00 Kč | 285,56 Kč | ||
| 10 + | 224,00 Kč | 271,04 Kč | ||
| 20 + | 212,00 Kč | 256,52 Kč | ||
| 50 + | 203,00 Kč | 245,63 Kč |
Zaklapávací rám formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 52,00 Kč |
| Cena s DPH | 62,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 268,00 Kč |
| Cena s DPH | 324,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,00 Kč |
| Cena s DPH | 221,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 208,00 Kč |
| Cena s DPH | 251,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 025,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 240,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,00 Kč |
| Cena s DPH | 657,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,00 Kč |
| Cena s DPH | 721,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| Cena s DPH | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,00 Kč |
| Cena s DPH | 212,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 507,00 Kč |
| Cena s DPH | 613,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 285,00 Kč |
| Cena s DPH | 344,85 Kč |