

| Kód produktu: | KRA3R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,014 € |
| Cena bez DPH: | 10,755 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,755 € | 13,014 € | ||
| 10 + | 10,222 € | 12,368 € | ||
| 20 + | 9,688 € | 11,722 € | ||
| 50 + | 9,236 € | 11,176 € |
Zaklapávací rám formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 2,135 € |
| Cena s DPH | 2,583 € |
| Cena bez DPH: | 11,002 € |
| Cena s DPH | 13,312 € |
| Cena bez DPH: | 11,700 € |
| Cena s DPH | 14,156 € |
| Cena bez DPH: | 22,291 € |
| Cena s DPH | 26,972 € |
| Cena bez DPH: | 7,512 € |
| Cena s DPH | 9,090 € |
| Cena bez DPH: | 30,296 € |
| Cena s DPH | 36,658 € |
| Cena bez DPH: | 48,235 € |
| Cena s DPH | 58,364 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 17,939 € |
| Cena s DPH | 21,706 € |
| Cena bez DPH: | 16,749 € |
| Cena s DPH | 20,266 € |
| Cena bez DPH: | 32,512 € |
| Cena s DPH | 39,340 € |
| Cena bez DPH: | 11,864 € |
| Cena s DPH | 14,355 € |
| Cena bez DPH: | 14,737 € |
| Cena s DPH | 17,832 € |
| Cena bez DPH: | 15,271 € |
| Cena s DPH | 18,478 € |