

| Kód produktu: | KRA3R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 317,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 262,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 451 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 262,00 Kč | 317,02 Kč | ||
| 10 + | 249,00 Kč | 301,29 Kč | ||
| 20 + | 236,00 Kč | 285,56 Kč | ||
| 50 + | 225,00 Kč | 272,25 Kč |
Zaklapávací rám formátu A3 (297x420mm) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 52,00 Kč |
| Cena s DPH | 62,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 268,00 Kč |
| Cena s DPH | 324,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 126,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 264,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 914,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 105,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 289,00 Kč |
| Cena s DPH | 349,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 208,00 Kč |
| Cena s DPH | 251,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 797,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 146,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| Cena s DPH | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 707,00 Kč |
| Cena s DPH | 855,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 528,77 Kč |