






| Kód produktu: | UCP255N1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,751 € |
| Cena bez DPH: | 7,232 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Bezpečný roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,232 € | 8,751 € | ||
| 5 + | 6,945 € | 8,403 € | ||
| 10 + | 6,739 € | 8,155 € | ||
| 25 + | 6,493 € | 7,856 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A4 s 25mm profilem s ostrým rohem a podporpu na postavení na stůl.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 1,397 € |
| Cena s DPH | 1,691 € |
| Cena bez DPH: | 9,862 € |
| Cena s DPH | 11,933 € |
| Cena bez DPH: | 22,108 € |
| Cena s DPH | 26,751 € |
| Cena bez DPH: | 16,766 € |
| Cena s DPH | 20,287 € |
| Cena bez DPH: | 38,258 € |
| Cena s DPH | 46,292 € |
| Cena bez DPH: | 6,493 € |
| Cena s DPH | 7,856 € |
| Cena bez DPH: | 17,423 € |
| Cena s DPH | 21,082 € |
| Cena bez DPH: | 4,972 € |
| Cena s DPH | 6,016 € |
| Cena bez DPH: | 6,821 € |
| Cena s DPH | 8,254 € |
| Cena bez DPH: | 5,301 € |
| Cena s DPH | 6,414 € |
| Cena bez DPH: | 16,766 € |
| Cena s DPH | 20,287 € |
| Cena bez DPH: | 18,328 € |
| Cena s DPH | 22,176 € |
| Cena bez DPH: | 32,546 € |
| Cena s DPH | 39,380 € |
| Cena bez DPH: | 11,177 € |
| Cena s DPH | 13,525 € |