






| Kód produktu: | UCP255N1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 212,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Bezpečný roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 176,00 Kč | 212,96 Kč | ||
| 5 + | 169,00 Kč | 204,49 Kč | ||
| 10 + | 164,00 Kč | 198,44 Kč | ||
| 25 + | 158,00 Kč | 191,18 Kč |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A4 s 25mm profilem s ostrým rohem a podporpu na postavení na stůl.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 34,00 Kč |
| Cena s DPH | 41,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 914,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 105,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 654,00 Kč |
| Cena s DPH | 791,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,00 Kč |
| Cena s DPH | 654,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,00 Kč |
| Cena s DPH | 721,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 126,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 875,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 058,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 262,00 Kč |
| Cena s DPH | 317,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 012,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 434,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 399,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 507,00 Kč |
| Cena s DPH | 613,47 Kč |