





| Kód produktu: | UCP145H1A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,874 € |
| Cena bez DPH: | 6,507 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 19 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 138x200 mm |
| Rozměr poutače: | 169x231 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 231 mm |
| Šířka: | 169 mm |
| Hloubka: | 13,2 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,507 € | 7,874 € | ||
| 10 + | 6,178 € | 7,475 € | ||
| 25 + | 5,848 € | 7,077 € | ||
| 50 + | 5,560 € | 6,728 € |
Foto rámeček s clip rámem - Opti Frame
Patentovaný fotorámeček s možností uchycení jak na stěnu, tak i díky zadní opoře lze postavit na stůl a to jak na výšku tak i na šířku.
V nabídce barevné varianty: Stříbrná, dekor dřeva, Černé, Bílé, Zelené, Modré, Červené, Žluté
Dostupné ve formátech A4, A5 a A6
Designový rámeček se snadnou výměnou vloženého prospektu lze využít jak na doma či do firmy, tak i do maloobchodů k označení akcí, deteilních informací, slev a podobně, Rámečky lze také využít na pulty v obchodech či na recepcích v hotelu.
| Cena bez DPH: | 5,972 € |
| Cena s DPH | 7,226 € |
| Cena bez DPH: | 80,807 € |
| Cena s DPH | 97,777 € |
| Cena bez DPH: | 37,315 € |
| Cena s DPH | 45,151 € |
| Cena bez DPH: | 150,124 € |
| Cena s DPH | 181,650 € |
| Cena bez DPH: | 6,713 € |
| Cena s DPH | 8,123 € |
| Cena bez DPH: | 11,697 € |
| Cena s DPH | 14,153 € |
| Cena bez DPH: | 91,928 € |
| Cena s DPH | 111,232 € |
| Cena bez DPH: | 6,713 € |
| Cena s DPH | 8,123 € |
| Cena bez DPH: | 401,771 € |
| Cena s DPH | 486,143 € |
| Cena bez DPH: | 334,473 € |
| Cena s DPH | 404,712 € |
| Cena bez DPH: | 95,593 € |
| Cena s DPH | 115,668 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |
| Cena bez DPH: | 104,695 € |
| Cena s DPH | 126,681 € |