







| Kód produktu: | UCP145B1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,560 € |
| Cena bez DPH: | 11,207 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Rozměr poutače: | 241x328 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 13,2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,207 € | 13,560 € | ||
| 10 + | 10,632 € | 12,865 € | ||
| 25 + | 10,057 € | 12,170 € | ||
| 50 + | 9,606 € | 11,623 € |
Foto rámeček s clip rámem - Opti Frame
Patentovaný
fotorámeček s možností uchycení jak na stěnu, tak i díky zadní opoře lze
postavit na stůl a to jak na výšku tak i na šířku.
V nabídce barevné
varianty: Stříbrná, dekor dřeva, Černé, Bílé, Zelené, Modré, Červené, Žluté
Dostupné ve formátech A4, A5 a A6
Designový rámeček se snadnou výměnou vloženého prospektu lze využít jak na doma či do firmy, tak i do maloobchodů k označení akcí, deteilních informací, slev a podobně, Rámečky lze také využít na pulty v obchodech či na recepcích v hotelu.
| Cena bez DPH: | 13,547 € |
| Cena s DPH | 16,392 € |
| Cena bez DPH: | 290,805 € |
| Cena s DPH | 351,874 € |
| Cena bez DPH: | 224,548 € |
| Cena s DPH | 271,704 € |
| Cena bez DPH: | 284,565 € |
| Cena s DPH | 344,323 € |
| Cena bez DPH: | 164,080 € |
| Cena s DPH | 198,537 € |
| Cena bez DPH: | 20,772 € |
| Cena s DPH | 25,134 € |
| Cena bez DPH: | 147,742 € |
| Cena s DPH | 178,768 € |
| Cena bez DPH: | 202,094 € |
| Cena s DPH | 244,533 € |
| Cena bez DPH: | 86,412 € |
| Cena s DPH | 104,559 € |
| Cena bez DPH: | 242,980 € |
| Cena s DPH | 294,006 € |
| Cena bez DPH: | 31,322 € |
| Cena s DPH | 37,899 € |
| Cena bez DPH: | 47,003 € |
| Cena s DPH | 56,874 € |
| Cena bez DPH: | 163,998 € |
| Cena s DPH | 198,438 € |