







| Kód produktu: | UCP145B1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 191x278 mm |
| Rozměr poutače: | 241x328 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 13,2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 273,00 Kč | 330,33 Kč | ||
| 10 + | 259,00 Kč | 313,39 Kč | ||
| 25 + | 245,00 Kč | 296,45 Kč | ||
| 50 + | 234,00 Kč | 283,14 Kč |
Foto rámeček s clip rámem - Opti Frame
Patentovaný
fotorámeček s možností uchycení jak na stěnu, tak i díky zadní opoře lze
postavit na stůl a to jak na výšku tak i na šířku.
V nabídce barevné
varianty: Stříbrná, dekor dřeva, Černé, Bílé, Zelené, Modré, Červené, Žluté
Dostupné ve formátech A4, A5 a A6
Designový rámeček se snadnou výměnou vloženého prospektu lze využít jak na doma či do firmy, tak i do maloobchodů k označení akcí, deteilních informací, slev a podobně, Rámečky lze také využít na pulty v obchodech či na recepcích v hotelu.
| Cena bez DPH: | 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 399,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 578,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,00 Kč |
| Cena s DPH | 238,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 956,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 626,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 164,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 408,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |