


| Kód produktu: | 1709785010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,663 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 620 mm |
| Šířka: | 348 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 32,882 € | 39,787 € | ||
| 5 + | 31,897 € | 38,595 € | ||
| 10 + | 30,911 € | 37,403 € | ||
| 20 + | 29,926 € | 36,211 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 6x A4 prospekty na šířku řady FLEXIBOXX - Bílý
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 72,085 € |
| Cena s DPH | 87,223 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 28,325 € |
| Cena s DPH | 34,273 € |
| Cena bez DPH: | 1,806 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 22,578 € |
| Cena s DPH | 27,319 € |
| Cena bez DPH: | 22,619 € |
| Cena s DPH | 27,369 € |
| Cena bez DPH: | 10,961 € |
| Cena s DPH | 13,262 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 133,005 € |
| Cena s DPH | 160,936 € |
| Cena bez DPH: | 134,893 € |
| Cena s DPH | 163,221 € |