





| Kód produktu: | 1709763060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,763 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1115 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 135 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 57,155 € | 69,157 € | ||
| 5 + | 55,425 € | 67,064 € | ||
| 10 + | 53,696 € | 64,972 € | ||
| 20 + | 52,007 € | 62,929 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 12x A4 prospekty na výšku řady FLEXIBOXX - Černý
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 33,354 € |
| Cena s DPH | 40,358 € |
| Cena bez DPH: | 24,130 € |
| Cena s DPH | 29,197 € |
| Cena bez DPH: | 401,688 € |
| Cena s DPH | 486,043 € |
| Cena bez DPH: | 192,464 € |
| Cena s DPH | 232,882 € |
| Cena bez DPH: | 64,896 € |
| Cena s DPH | 78,524 € |
| Cena bez DPH: | 66,708 € |
| Cena s DPH | 80,716 € |
| Cena bez DPH: | 12,189 € |
| Cena s DPH | 14,748 € |
| Cena bez DPH: | 32,283 € |
| Cena s DPH | 39,063 € |
| Cena bez DPH: | 252,337 € |
| Cena s DPH | 305,328 € |
| Cena bez DPH: | 81,985 € |
| Cena s DPH | 99,202 € |
| Cena bez DPH: | 228,124 € |
| Cena s DPH | 276,030 € |
| Cena bez DPH: | 81,902 € |
| Cena s DPH | 99,102 € |