




| Kód produktu: | 1709781060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,109 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 348 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 57,143 € | 69,143 € | ||
| 5 + | 55,414 € | 67,051 € | ||
| 10 + | 53,685 € | 64,958 € | ||
| 20 + | 51,997 € | 62,916 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 12x A4 prospekty na šířku řady FLEXIBOXX - Černý
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| Cena s DPH | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| Cena s DPH | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| Cena s DPH | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| Cena s DPH | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 57,143 € |
| Cena s DPH | 69,143 € |
| Cena bez DPH: | 75,175 € |
| Cena s DPH | 90,962 € |
| Cena bez DPH: | 16,015 € |
| Cena s DPH | 19,378 € |
| Cena bez DPH: | 167,641 € |
| Cena s DPH | 202,846 € |
| Cena bez DPH: | 15,685 € |
| Cena s DPH | 18,979 € |
| Cena bez DPH: | 258,954 € |
| Cena s DPH | 313,335 € |
| Cena bez DPH: | 191,890 € |
| Cena s DPH | 232,186 € |
| Cena bez DPH: | 164,553 € |
| Cena s DPH | 199,110 € |
| Cena bez DPH: | 37,505 € |
| Cena s DPH | 45,381 € |
| Cena bez DPH: | 13,668 € |
| Cena s DPH | 16,538 € |
| Cena bez DPH: | 37,052 € |
| Cena s DPH | 44,833 € |
| Cena bez DPH: | 26,595 € |
| Cena s DPH | 32,180 € |
| Cena bez DPH: | 6,052 € |
| Cena s DPH | 7,323 € |