




| Kód produktu: | MCHXA4V |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 35 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 308 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 17,727 € | 21,449 € | ||
| 20 + | 17,193 € | 20,804 € | ||
| 50 + | 16,496 € | 19,960 € | ||
| 100 + | 15,634 € | 18,917 € |
Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A4 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 200,328 € |
| Cena s DPH | 242,397 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 29,216 € |
| Cena s DPH | 35,352 € |
| Cena bez DPH: | 8,904 € |
| Cena s DPH | 10,774 € |
| Cena bez DPH: | 132,089 € |
| Cena s DPH | 159,827 € |
| Cena bez DPH: | 16,044 € |
| Cena s DPH | 19,414 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 12,269 € |
| Cena s DPH | 14,846 € |
| Cena bez DPH: | 227,329 € |
| Cena s DPH | 275,068 € |