




| Kód produktu: | MCHXA4V |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 522,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 432,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 35 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 308 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 432,00 Kč | 522,72 Kč | ||
| 20 + | 419,00 Kč | 506,99 Kč | ||
| 50 + | 402,00 Kč | 486,42 Kč | ||
| 100 + | 381,00 Kč | 461,01 Kč |
Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A4 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,00 Kč |
| Cena s DPH | 179,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,00 Kč |
| Cena s DPH | 231,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 228,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,00 Kč |
| Cena s DPH | 231,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 586,31 Kč |