













| Kód produktu: | UIBS20C2A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 566x813 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1820 mm |
| Šířka: | 656 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 458,00 Kč | 6 604,18 Kč | ||
| 10 + | 5 185,00 Kč | 6 273,85 Kč | ||
| 25 + | 4 912,00 Kč | 5 943,52 Kč | ||
| 50 + | 4 694,00 Kč | 5 679,74 Kč |
Eco Info Board podlahový oboustranný stojan s rámem pro umístění plakátu.
Systém oboustranného vložení prospektu s PVC deskou mezi plakáty pro zamezení prosvitu světla.
Varianty v naši nabídce - černá matná, nebo stříbrná, pro plakát 50x170 cm, nebo s jedním či dvěma rámy A1 a B2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 843,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 230,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 058,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,00 Kč |
| Cena s DPH | 133,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |