





| Kód produktu: | 498601 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 32,919 € |
| Cena bez DPH: | 27,206 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,083 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x40 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 66 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 383,709 € |
| Cena s DPH | 464,288 € |
| Cena bez DPH: | 412,721 € |
| Cena s DPH | 499,392 € |
| Cena bez DPH: | 204,596 € |
| Cena s DPH | 247,561 € |
| Cena bez DPH: | 12,844 € |
| Cena s DPH | 15,541 € |
| Cena bez DPH: | 131,432 € |
| Cena s DPH | 159,033 € |
| Cena bez DPH: | 179,565 € |
| Cena s DPH | 217,274 € |
| Cena bez DPH: | 64,875 € |
| Cena s DPH | 78,499 € |
| Cena bez DPH: | 12,392 € |
| Cena s DPH | 14,995 € |
| Cena bez DPH: | 363,603 € |
| Cena s DPH | 439,959 € |
| Cena bez DPH: | 163,931 € |
| Cena s DPH | 198,357 € |
| Cena bez DPH: | 40,788 € |
| Cena s DPH | 49,353 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |