





| Kód produktu: | 498601 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,083 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x40 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 66 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 213,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 136,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 894,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |