







| Kód produktu: | 760727 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 91,545 € |
| Cena bez DPH: | 75,657 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,95 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | 7 barev |
| Výška: | 292 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 7 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 83,662 € |
| Cena s DPH | 101,231 € |
| Cena bez DPH: | 45,525 € |
| Cena s DPH | 55,086 € |
| Cena bez DPH: | 285,304 € |
| Cena s DPH | 345,218 € |
| Cena bez DPH: | 55,829 € |
| Cena s DPH | 67,553 € |
| Cena bez DPH: | 55,829 € |
| Cena s DPH | 67,553 € |
| Cena bez DPH: | 365,353 € |
| Cena s DPH | 442,077 € |
| Cena bez DPH: | 11,905 € |
| Cena s DPH | 14,405 € |
| Cena bez DPH: | 217,898 € |
| Cena s DPH | 263,657 € |
| Cena bez DPH: | 153,612 € |
| Cena s DPH | 185,871 € |
| Cena bez DPH: | 56,691 € |
| Cena s DPH | 68,596 € |
| Cena bez DPH: | 53,818 € |
| Cena s DPH | 65,119 € |
| Cena bez DPH: | 13,711 € |
| Cena s DPH | 16,590 € |