







| Kód produktu: | 760727 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 230,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 843,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,95 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | 7 barev |
| Výška: | 292 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 7 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 591,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 925,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 655,95 Kč |