








| Kód produktu: | 761027 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 101,280 € |
| Cena bez DPH: | 83,703 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 5,12 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | 10 barev |
| Výška: | 292 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 10 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 14,286 € |
| Cena s DPH | 17,286 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 117,406 € |
| Cena s DPH | 142,061 € |
| Cena bez DPH: | 54,967 € |
| Cena s DPH | 66,510 € |
| Cena bez DPH: | 246,059 € |
| Cena s DPH | 297,732 € |
| Cena bez DPH: | 62,438 € |
| Cena s DPH | 75,550 € |
| Cena bez DPH: | 20,443 € |
| Cena s DPH | 24,736 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 24,466 € |
| Cena s DPH | 29,604 € |
| Cena bez DPH: | 5,870 € |
| Cena s DPH | 7,103 € |
| Cena bez DPH: | 75,985 € |
| Cena s DPH | 91,942 € |
| Cena bez DPH: | 189,080 € |
| Cena s DPH | 228,787 € |