








| Kód produktu: | 761027 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 467,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 5,12 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | 10 barev |
| Výška: | 292 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 10 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 227,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 633,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 975,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 438,00 Kč |
| Cena s DPH | 529,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |