








| Kód produktu: | 760327 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 48,658 € |
| Cena bez DPH: | 40,213 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,158 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | MIX |
| Výška: | 95 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 3 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 13,172 € |
| Cena s DPH | 15,938 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 17,973 € |
| Cena s DPH | 21,747 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 75,954 € |
| Cena s DPH | 91,904 € |
| Cena bez DPH: | 41,198 € |
| Cena s DPH | 49,850 € |
| Cena bez DPH: | 75,626 € |
| Cena s DPH | 91,507 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 35,002 € |
| Cena s DPH | 42,352 € |
| Cena bez DPH: | 88,182 € |
| Cena s DPH | 106,700 € |
| Cena bez DPH: | 65,285 € |
| Cena s DPH | 78,995 € |