







| Kód produktu: | UWMRFN45A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 486,143 € |
| Cena bez DPH: | 401,771 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 27,68 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1175 mm |
| Šířka: | 1090 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Kapacita: | 40x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | 4x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 401,771 € | 486,143 € | ||
| 2 + | 389,703 € | 471,541 € | ||
| 4 + | 373,641 € | 452,105 € |
Oboustranný podlahový stojan se zásobníky na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 8x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Podlahový držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Základna a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 10, nebo 20, 30, či 40 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3,295 € |
| Cena s DPH | 3,987 € |
| Cena bez DPH: | 84,967 € |
| Cena s DPH | 102,810 € |
| Cena bez DPH: | 36,820 € |
| Cena s DPH | 44,553 € |
| Cena bez DPH: | 32,455 € |
| Cena s DPH | 39,270 € |
| Cena bez DPH: | 11,944 € |
| Cena s DPH | 14,452 € |
| Cena bez DPH: | 59,720 € |
| Cena s DPH | 72,261 € |
| Cena bez DPH: | 28,418 € |
| Cena s DPH | 34,386 € |
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 91,928 € |
| Cena s DPH | 111,232 € |
| Cena bez DPH: | 3,707 € |
| Cena s DPH | 4,485 € |
| Cena bez DPH: | 86,491 € |
| Cena s DPH | 104,654 € |
| Cena bez DPH: | 35,585 € |
| Cena s DPH | 43,058 € |