







| Kód produktu: | UWMRFN35A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 275,463 € |
| Cena bez DPH: | 227,656 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 21,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1175 mm |
| Šířka: | 845 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Kapacita: | 30x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | 3x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 227,656 € | 275,463 € | ||
| 2 + | 220,834 € | 267,209 € | ||
| 4 + | 211,712 € | 256,171 € |
Oboustranný podlahový stojan se zásobníky na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 6x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Podlahový držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Základna a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 10, nebo 20, 30, či 40 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 53,873 € |
| Cena s DPH | 65,186 € |
| Cena bez DPH: | 30,902 € |
| Cena s DPH | 37,391 € |
| Cena bez DPH: | 84,775 € |
| Cena s DPH | 102,578 € |
| Cena bez DPH: | 3,205 € |
| Cena s DPH | 3,878 € |
| Cena bez DPH: | 245,654 € |
| Cena s DPH | 297,242 € |
| Cena bez DPH: | 14,917 € |
| Cena s DPH | 18,049 € |
| Cena bez DPH: | 63,694 € |
| Cena s DPH | 77,070 € |
| Cena bez DPH: | 19,560 € |
| Cena s DPH | 23,668 € |
| Cena bez DPH: | 3,698 € |
| Cena s DPH | 4,475 € |
| Cena bez DPH: | 32,916 € |
| Cena s DPH | 39,828 € |
| Cena bez DPH: | 91,720 € |
| Cena s DPH | 110,981 € |
| Cena bez DPH: | 132,279 € |
| Cena s DPH | 160,057 € |