







| Kód produktu: | UWMRFN35A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 21,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1175 mm |
| Šířka: | 845 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Kapacita: | 30x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | 3x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 540,00 Kč | 6 703,40 Kč | ||
| 2 + | 5 374,00 Kč | 6 502,54 Kč | ||
| 4 + | 5 152,00 Kč | 6 233,92 Kč |
Oboustranný podlahový stojan se zásobníky na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 6x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Podlahový držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Základna a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 10, nebo 20, 30, či 40 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 113,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 465,00 Kč |
| Cena s DPH | 562,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 234,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 493,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 978,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 233,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |