















| Kód produktu: | UWSFD000A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 28,996 € |
| Cena bez DPH: | 23,964 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,42 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 464 mm |
| Šířka: | 341 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,964 € | 28,996 € | ||
| 5 + | 22,774 € | 27,556 € | ||
| 10 + | 21,584 € | 26,117 € | ||
| 25 + | 20,599 € | 24,925 € |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A3 - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 91,588 € |
| Cena s DPH | 110,822 € |
| Cena bez DPH: | 19,491 € |
| Cena s DPH | 23,584 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 50,636 € |
| Cena s DPH | 61,270 € |
| Cena bez DPH: | 75,585 € |
| Cena s DPH | 91,458 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 86,172 € |
| Cena s DPH | 104,268 € |
| Cena bez DPH: | 121,707 € |
| Cena s DPH | 147,265 € |
| Cena bez DPH: | 243,332 € |
| Cena s DPH | 294,432 € |
| Cena bez DPH: | 63,603 € |
| Cena s DPH | 76,959 € |
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 338,244 € |
| Cena s DPH | 409,275 € |