















| Kód produktu: | UWSFD000A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,42 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 464 mm |
| Šířka: | 341 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 584,00 Kč | 706,64 Kč | ||
| 5 + | 555,00 Kč | 671,55 Kč | ||
| 10 + | 526,00 Kč | 636,46 Kč | ||
| 25 + | 502,00 Kč | 607,42 Kč |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A3 - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 785,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 369,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 234,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 493,14 Kč |