







| Kód produktu: | UWSFN000A3 |
| Cena s DPH: | 29,014 € |
| Cena bez DPH: | 23,979 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,42 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 464 mm |
| Šířka: | 341 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,979 € | 29,014 € | ||
| 5 + | 22,788 € | 27,573 € | ||
| 10 + | 21,597 € | 26,133 € | ||
| 25 + | 20,612 € | 24,940 € |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A3 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 203,566 € |
| Cena s DPH | 246,315 € |
| Cena bez DPH: | 84,705 € |
| Cena s DPH | 102,494 € |
| Cena bez DPH: | 26,524 € |
| Cena s DPH | 32,094 € |
| Cena bez DPH: | 59,536 € |
| Cena s DPH | 72,039 € |
| Cena bez DPH: | 80,558 € |
| Cena s DPH | 97,476 € |
| Cena bez DPH: | 31,328 € |
| Cena s DPH | 37,907 € |
| Cena bez DPH: | 6,652 € |
| Cena s DPH | 8,048 € |
| Cena bez DPH: | 282,119 € |
| Cena s DPH | 341,364 € |
| Cena bez DPH: | 104,866 € |
| Cena s DPH | 126,887 € |
| Cena bez DPH: | 400,534 € |
| Cena s DPH | 484,646 € |
| Cena bez DPH: | 160,624 € |
| Cena s DPH | 194,355 € |
| Cena bez DPH: | 35,681 € |
| Cena s DPH | 43,173 € |