


| Kód produktu: | ZPCHBLB68X120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 011,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 143 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 12,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x1010 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Teak |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1148 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 784 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 315,00 Kč | 4 011,15 Kč | ||
| 10 + | 3 149,00 Kč | 3 810,29 Kč | ||
| 20 + | 2 984,00 Kč | 3 610,64 Kč | ||
| 50 + | 2 851,00 Kč | 3 449,71 Kč |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 680x1120mm z bukového dřeva světle hnědý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| Cena s DPH | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 873,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 056,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |