











| Kód produktu: | UWMRWN45A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 297,793 € |
| Cena bez DPH: | 246,110 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 10,56 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 966 mm |
| Šířka: | 1020 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Kapacita: | 20x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | 4x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 246,110 € | 297,793 € | ||
| 10 + | 238,699 € | 288,826 € | ||
| 25 + | 228,860 € | 276,920 € | ||
| 50 + | 216,550 € | 262,026 € |
Nástěnný zásobník na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 4x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Nástěnný držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Zadní strana a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 5, nebo 10, 15, či 20 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 135,282 € |
| Cena s DPH | 163,691 € |
| Cena bez DPH: | 19,144 € |
| Cena s DPH | 23,164 € |
| Cena bez DPH: | 7,946 € |
| Cena s DPH | 9,614 € |
| Cena bez DPH: | 27,913 € |
| Cena s DPH | 33,774 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,550 € |
| Cena bez DPH: | 32,977 € |
| Cena s DPH | 39,902 € |
| Cena bez DPH: | 33,676 € |
| Cena s DPH | 40,748 € |
| Cena bez DPH: | 39,893 € |
| Cena s DPH | 48,270 € |
| Cena bez DPH: | 11,939 € |
| Cena s DPH | 14,446 € |
| Cena bez DPH: | 7,122 € |
| Cena s DPH | 8,618 € |
| Cena bez DPH: | 18,279 € |
| Cena s DPH | 22,118 € |
| Cena bez DPH: | 3,705 € |
| Cena s DPH | 4,483 € |