











| Kód produktu: | UWMRWN45A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 233,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 978,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 10,56 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 966 mm |
| Šířka: | 1020 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Kapacita: | 20x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | 4x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 978,00 Kč | 7 233,38 Kč | ||
| 10 + | 5 798,00 Kč | 7 015,58 Kč | ||
| 25 + | 5 559,00 Kč | 6 726,39 Kč | ||
| 50 + | 5 260,00 Kč | 6 364,60 Kč |
Nástěnný zásobník na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 4x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Nástěnný držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Zadní strana a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 5, nebo 10, 15, či 20 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 63,00 Kč |
| Cena s DPH | 76,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 630,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,00 Kč |
| Cena s DPH | 323,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |