








| Kód produktu: | UWFLR2B000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 102,938 € |
| Cena bez DPH: | 85,073 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,7 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 90 kg |
| Výška: | 554 mm |
| Šířka: | 714 mm |
| Hloubka: | 449 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 85,073 € | 102,938 € | ||
| 5 + | 80,791 € | 97,757 € | ||
| 10 + | 76,549 € | 92,625 € | ||
| 25 + | 73,132 € | 88,489 € |
Dřevěný hotelový skládací stojan na kufry s přidanou odkládací policí - Kufrbox Černý
Skládací stojan na zavazadla určený pro odložení kufru při vybalování v hotelových pokojích. V nabídce 3 barevné varianty (Přírodní, Tmavě hnědá a
Černá) ve dvou verzích (s odkládací poličkou a bez poličky).
rozměry: 714x554x449 mm (š/v/h)
provedení: bukové dřevo
tkané popruhy
nosnost až 90 kg
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 12,065 € |
| Cena s DPH | 14,599 € |
| Cena bez DPH: | 54,684 € |
| Cena s DPH | 66,168 € |
| Cena bez DPH: | 308,668 € |
| Cena s DPH | 373,488 € |
| Cena bez DPH: | 4,530 € |
| Cena s DPH | 5,481 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 385,053 € |
| Cena s DPH | 465,914 € |
| Cena bez DPH: | 164,505 € |
| Cena s DPH | 199,051 € |
| Cena bez DPH: | 35,125 € |
| Cena s DPH | 42,501 € |
| Cena bez DPH: | 110,603 € |
| Cena s DPH | 133,830 € |
| Cena bez DPH: | 56,002 € |
| Cena s DPH | 67,762 € |
| Cena bez DPH: | 366,481 € |
| Cena s DPH | 443,442 € |
| Cena bez DPH: | 16,018 € |
| Cena s DPH | 19,382 € |