








| Kód produktu: | UWFLR2B000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,7 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 90 kg |
| Výška: | 554 mm |
| Šířka: | 714 mm |
| Hloubka: | 449 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 066,00 Kč | 2 499,86 Kč | ||
| 5 + | 1 962,00 Kč | 2 374,02 Kč | ||
| 10 + | 1 859,00 Kč | 2 249,39 Kč | ||
| 25 + | 1 776,00 Kč | 2 148,96 Kč |
Dřevěný hotelový skládací stojan na kufry s přidanou odkládací policí - Kufrbox Černý
Skládací stojan na zavazadla určený pro odložení kufru při vybalování v hotelových pokojích. V nabídce 3 barevné varianty (Přírodní, Tmavě hnědá a
Černá) ve dvou verzích (s odkládací poličkou a bez poličky).
rozměry: 714x554x449 mm (š/v/h)
provedení: bukové dřevo
tkané popruhy
nosnost až 90 kg
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 746,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 564,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 942,44 Kč |