



| Kód produktu: | PMPDSTBLK13X19 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,541 € |
| Cena bez DPH: | 7,885 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Hmotnost Netto: | 0,0068 kg |
| Specifikace: | Sada 4 šroubů |
| Barva: | Černá matná |
| Výška: | 19 mm |
| Průměr: | 13 mm |
Šroub 13x19 s distančním sloupkem v matném černém odstínu určený pro připevnění tabulí ke stěně s odstupem
Distanční sloupky jsou oblíbeným řešením montáže reklamních tabulí. Minimalistický design poskytuje estetický konečný výsledek namontované reklamy. Černá matná barva bude skvěle fungovat s moderní reklamou.
| Cena bez DPH: | 50,924 € |
| Cena s DPH | 61,618 € |
| Cena bez DPH: | 10,390 € |
| Cena s DPH | 12,572 € |
| Cena bez DPH: | 9,240 € |
| Cena s DPH | 11,181 € |
| Cena bez DPH: | 25,791 € |
| Cena s DPH | 31,207 € |
| Cena bez DPH: | 12,402 € |
| Cena s DPH | 15,007 € |
| Cena bez DPH: | 10,390 € |
| Cena s DPH | 12,572 € |
| Cena bez DPH: | 9,117 € |
| Cena s DPH | 11,032 € |
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |
| Cena bez DPH: | 14,292 € |
| Cena s DPH | 17,293 € |
| Cena bez DPH: | 105,791 € |
| Cena s DPH | 128,007 € |
| Cena bez DPH: | 9,240 € |
| Cena s DPH | 11,181 € |
| Cena bez DPH: | 9,117 € |
| Cena s DPH | 11,032 € |