








| Kód produktu: | USMS0D00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 19,790 € |
| Cena bez DPH: | 16,355 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | -40 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,53 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 357 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,355 € | 19,790 € | ||
| 10 + | 15,533 € | 18,795 € | ||
| 20 + | 14,711 € | 17,801 € | ||
| 50 + | 14,054 € | 17,005 € |
Bezrámové distanční pexi rámečky na stěnu
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 50,955 € |
| Cena s DPH | 61,656 € |
| Cena bez DPH: | 18,615 € |
| Cena s DPH | 22,524 € |
| Cena bez DPH: | 11,999 € |
| Cena s DPH | 14,519 € |
| Cena bez DPH: | 7,191 € |
| Cena s DPH | 8,701 € |
| Cena bez DPH: | 10,397 € |
| Cena s DPH | 12,580 € |
| Cena bez DPH: | 12,410 € |
| Cena s DPH | 15,016 € |
| Cena bez DPH: | 10,397 € |
| Cena s DPH | 12,580 € |
| Cena bez DPH: | 9,246 € |
| Cena s DPH | 11,188 € |
| Cena bez DPH: | 8,794 € |
| Cena s DPH | 10,641 € |
| Cena bez DPH: | 9,246 € |
| Cena s DPH | 11,188 € |
| Cena bez DPH: | 7,808 € |
| Cena s DPH | 9,447 € |
| Cena bez DPH: | 14,300 € |
| Cena s DPH | 17,303 € |