








| Kód produktu: | USMS0D00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | -40 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,53 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 357 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 398,00 Kč | 481,58 Kč | ||
| 10 + | 378,00 Kč | 457,38 Kč | ||
| 20 + | 358,00 Kč | 433,18 Kč | ||
| 50 + | 342,00 Kč | 413,82 Kč |
Bezrámové distanční pexi rámečky na stěnu
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,00 Kč |
| Cena s DPH | 548,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 759,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 268,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 268,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 192,00 Kč |
| Cena s DPH | 232,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| Cena s DPH | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 214,00 Kč |
| Cena s DPH | 258,94 Kč |