

| Kód produktu: | 483419 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,072 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x210 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 210 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,088 € | 21,887 € | ||
| 10 + | 17,184 € | 20,793 € | ||
| 20 + | 16,280 € | 19,698 € | ||
| 50 + | 15,540 € | 18,803 € |
| Cena bez DPH: | 30,175 € |
| Cena s DPH | 36,511 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 30,175 € |
| Cena s DPH | 36,511 € |
| Cena bez DPH: | 17,102 € |
| Cena s DPH | 20,693 € |
| Cena bez DPH: | 23,720 € |
| Cena s DPH | 28,702 € |
| Cena bez DPH: | 38,109 € |
| Cena s DPH | 46,112 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 25,570 € |
| Cena s DPH | 30,940 € |
| Cena bez DPH: | 22,528 € |
| Cena s DPH | 27,259 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |
| Cena bez DPH: | 75,355 € |
| Cena s DPH | 91,179 € |
| Cena bez DPH: | 23,720 € |
| Cena s DPH | 28,702 € |
| Cena bez DPH: | 18,088 € |
| Cena s DPH | 21,887 € |