





| Kód produktu: | 858619 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,225 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 288 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 259 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 33,374 € | 40,383 € | ||
| 10 + | 32,389 € | 39,191 € | ||
| 25 + | 31,404 € | 37,999 € | ||
| 50 + | 30,378 € | 36,757 € |
DURABLE COMBIBOXX Stojan pro katalogy a letáky 5x A4 na výšku
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 22,619 € |
| Cena s DPH | 27,369 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 6,034 € |
| Cena s DPH | 7,302 € |
| Cena bez DPH: | 3,489 € |
| Cena s DPH | 4,222 € |
| Cena bez DPH: | 12,315 € |
| Cena s DPH | 14,901 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 12,274 € |
| Cena s DPH | 14,852 € |
| Cena bez DPH: | 7,266 € |
| Cena s DPH | 8,792 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 27,833 € |
| Cena s DPH | 33,677 € |
| Cena bez DPH: | 6,034 € |
| Cena s DPH | 7,302 € |
| Cena bez DPH: | 7,923 € |
| Cena s DPH | 9,587 € |
| Cena bez DPH: | 59,606 € |
| Cena s DPH | 72,123 € |
| Cena bez DPH: | 36,946 € |
| Cena s DPH | 44,704 € |
| Cena bez DPH: | 14,778 € |
| Cena s DPH | 17,882 € |