










| Kód produktu: | UCBSW30A43-SETx8 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 179,165 € |
| Cena bez DPH: | 148,071 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 7 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 24x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 148,071 € | 179,165 € | ||
| 10 + | 140,681 € | 170,225 € | ||
| 25 + | 133,251 € | 161,234 € | ||
| 50 + | 127,340 € | 154,081 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe - 8 kompletních setů
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 22,578 € |
| Cena s DPH | 27,319 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 9,811 € |
| Cena s DPH | 11,872 € |
| Cena bez DPH: | 36,946 € |
| Cena s DPH | 44,704 € |
| Cena bez DPH: | 39,778 € |
| Cena s DPH | 48,132 € |
| Cena bez DPH: | 8,005 € |
| Cena s DPH | 9,686 € |
| Cena bez DPH: | 15,887 € |
| Cena s DPH | 19,223 € |
| Cena bez DPH: | 22,619 € |
| Cena s DPH | 27,369 € |
| Cena bez DPH: | 9,483 € |
| Cena s DPH | 11,474 € |