










| Kód produktu: | UCBSW30A43-SETx8 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 364,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 607,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 7 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 24x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 607,00 Kč | 4 364,47 Kč | ||
| 10 + | 3 427,00 Kč | 4 146,67 Kč | ||
| 25 + | 3 246,00 Kč | 3 927,66 Kč | ||
| 50 + | 3 102,00 Kč | 3 753,42 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe - 8 kompletních setů
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 522,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,00 Kč |
| Cena s DPH | 70,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 680,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 032,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 274,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,00 Kč |
| Cena s DPH | 99,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |