


| Kód produktu: | UPCUWD00A6 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,191 € |
| Cena bez DPH: | 0,984 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 161 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,041 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 152 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A6 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,984 € | 1,191 € | ||
| 10 + | 0,943 € | 1,142 € | ||
| 30 + | 0,902 € | 1,092 € | ||
| 50 + | 0,861 € | 1,042 € |
Černá popisovatelná deska do dřevěných držáků A6. Příslušenství k Dřevěnému menu stojánku. Vyberte variantu slabé PET kapsy, či pevnější akrylové kapsy, nebo formu černé křídovými fixami i křídami popisovatelné tabulky ve třech formátech A4, A5 a A6. Vkusně tak doplníte váš interiér a nalákáte zákazníky na vaše speciality.
| Cena bez DPH: | 2,584 € |
| Cena s DPH | 3,127 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 2,584 € |
| Cena s DPH | 3,127 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 3,199 € |
| Cena s DPH | 3,871 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 3,199 € |
| Cena s DPH | 3,871 € |
| Cena bez DPH: | 16,530 € |
| Cena s DPH | 20,001 € |
| Cena bez DPH: | 23,503 € |
| Cena s DPH | 28,438 € |
| Cena bez DPH: | 1,313 € |
| Cena s DPH | 1,588 € |
| Cena bez DPH: | 3,692 € |
| Cena s DPH | 4,467 € |
| Cena bez DPH: | 6,276 € |
| Cena s DPH | 7,594 € |
| Cena bez DPH: | 2,584 € |
| Cena s DPH | 3,127 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,084 € |
| Cena bez DPH: | 14,889 € |
| Cena s DPH | 18,016 € |
| Cena bez DPH: | 11,280 € |
| Cena s DPH | 13,648 € |
| Cena bez DPH: | 2,051 € |
| Cena s DPH | 2,482 € |
| Cena bez DPH: | 2,871 € |
| Cena s DPH | 3,474 € |
| Cena bez DPH: | 19,073 € |
| Cena s DPH | 23,078 € |